Golden retriever - Camian's Zlatý - retrívr

Golden retriever

Zlatý retriever - novinky z výstav a zkoušek, štěňátka zlatých retrieverů

11.7. 2021

GRACE JE KRŮČEK OD TITULU NĚMECKÉHO ŠAMPIONA!

Po více jak půl roce jsme se konečně vydali opět do Německa na námi velmi oblíbené klubové výstavy. Grace vyhrála svoji třídu pracovní a jeden jediný titul ji dělí od titulu německého šampiona! Máme velikou radost! Na výstavě ji doprovázela Maddie, která skončila ve třídě šampionů na druhém místě.

10.7. Klubová výstava retrieverů Kassel
Antoinette Camian’s - třída pracovní: V1, CAC
Madame Bovary du Bois de la Rayere - třída šampionů: VD2

Rozhodčí: Nico Kersten (D)

6.7.2021

ANNIE SPLNILA VŠECHNY PODMÍNKY CHOVNOSTI!

S ohromnou radostí oznamujeme, že další holčička z vrhu „B“ po Norince a dánském krasavci Noteovi splnila dnešním dnem veškeré podmínky chovnosti. Annie byla ohodnocena na klubové výstavě známkou Výborná a dostala se ještě z 35 přihlášených fenek do užšího výběru mezi 6 nejlepších. Na Annie a její paničku Mirku jsme nesmírně pyšní, jelikož pro obě byl svět výstav a zkoušek něčím úplně novým a dříve nepoznaným, a zvládly to obě spolu na jedničku. Kromě výstav spolu zvládly zkoušky OVVR s plným počtem bodů a také absolvovaly RTG vyšetření kyčlí a loktů se samými nulami. Co více si může chovatel pro své odchovy přát. Moc moc gratulujeme!

Klubová výstava retrieverů Královice (RK-CZ)
Britha Camian’s - třída otevřená: V

Rozhodčí: Frederik Kien Hansen (DK)

28.6.2021

FOCENÍ VRHU „F“!

Štěňátka rostla jako z vody a byl čas na první postojové fotky ve věku 6 a 7 týdnů. Musíme říct, že štěňátka byla všechna velmi šikovná a krásně při focení všechna spolupracovala. Všechny fotky z focení najdete v rubrice odchovy.

Zlatý retrívr štěňata

22.6.2021

ŠTĚŇÁTKA MAJÍ 5 TÝDNŮ!


Zlatý retrívr štěňata Zlatý retrívr štěňata Zlatý retrívr štěňata Zlatý retrívr štěňata
Bílá fenka, červená fenka, fialová fenka, hnědý pejsek

Zlatý retrívr štěňata Zlatý retrívr štěňata Zlatý retrívr štěňata
Oranžová fenka, zelený pejsek, žlutá fenka

19.6.2021

ZPÁTKY NA VÝSTAVÁCH!

Po dlouhé osmiměsíční koronavirové pauze jsme se opět vydali na výstavy a výsledky jak naše, tak našich odchovů, byly po tak dlouhé odmlce naprosto skvělé! Zejména pro naší „Angličanku“ to byla v jejích 13 měsících premiéra a v kruhu si vedla přímo báječně. Hezky se předváděla a byla veselá, skoro jako profík. Vůbec na ní nebylo znát, že šlo teprve o první výstavní zkušenosti. Je stále, co zlepšovat, a před sebou toho máme jistě hodně!

12.6. Krajská výstava psů Rokycany
Allesy Camian’s - třída pracovní: V1, VT
Callie Camian’s - mezitřída: VD
Carlyn Camian’s - mezitřída: V2
Britha Camian’s - třída otevřená: VD
Antoinette Camian’s - třída vítězů: V1, VT
Madame Bovary du Bois de la Rayere - třída čestná: V1
White Yumina Lofty - třída mladých: VD1

Rozhodčí: Otakar Vondrouš, MVDr. František Šimek

Zlatý retrívr  Antoinette Camian’s
Annie - Britha Camian’s

19.6. Klubová výstava Českého pointer & setter klubu Konopiště
White Yumina Lofty - třída mladých: VD2

Rozhodčí: Simona Svatoňová

Zlatý retrívr  Antoinette Camian’s Zlatý retrívr  Antoinette Camian’s
Zara - White Yumina Lofty

6.6. 2021

ŠTĚŇÁTKA MAJÍ 3 TÝDNY! ČAS NA PRVNÍ FOCENÍ!


Zlatý retrívr štěňata Zlatý retrívr štěňata Zlatý retrívr štěňata Zlatý retrívr štěňata
Bílá fenka, červená fenka, fialová fenka, hnědý pejsek

Zlatý retrívr štěňata Zlatý retrívr štěňata Zlatý retrívr štěňata
Oranžová fenka, zelený pejsek, žlutá fenka

23.5. 2021

GRACE SLAVÍ 4. NAROZENINY A ANNIE JE O KRŮČEK BLÍŽE K CHOVNOSTI!

V první řadě přejeme Grace (JCh Antoinette Camian’s „U“) vše nejlepší a hodně zdraví k jejím 4. narozeninám a jsme rádi, že ji máme a dělá nám každým dnem radost. Nemůžeme uvěřit, že už jsou to 4 roky, kdy se u nás narodil náš první vrh „A“. Celému vrhu „A“ přejeme také jen to nejlepší k narozeninám!

Další skvělou zprávou, která dnes přilítla do naší CHS, je, že námi odchovaná holčička z vrhu „B“ Annie (Britha Camian’s) splnila další krok k tomu, aby se stala chovnou fenkou, a to složením zkoušek OVVR s plným počtem bodů. Moc gratulujeme a děkujeme za vše, co pro ni majitelka, sl. Hajžmanová, dělá. Jsme na Vás holky moc pyšní!

Zlatý retrívr  Antoinette Camian’s
JCh Antoinette Camian’s „U"

17.5. 2021

VÍTÁME NA SVĚTĚ VRH „F“!

Ve čtvrtek jsme na svět přivítali náš dlouho očekávaný, a poslední Norinky vrh, vrh „F“. Vše probíhalo v pořádku dle očekávání a k naší velké radosti se narodilo 8 štěňátek. O jednoho chlapečka jsme bohužel dva dny po porodu přišli, což je vždycky strašně smutná událost, ale k chovu to holt někdy patří. I tak se velmi těšíme ze 7 roztomilých kuliček, 2 pejsků a 5 feneček, a moc se těšíme na naše společné nadcházející týdny!

Zlatý retrívr štěňata Zlatý retrívr štěňata

7.5. 2021

NAŠE FLEKATÁ SETŘÍ LÁSKA SLAVÍ SVÉ 1. NAROZENINY!

Uteklo to jako voda, kdy světlo světa spatřila a naše životy obohatila nejakčnější členka rodiny, Zarinka. Myslím, že život se setrem nás skutečně obohatil po všech stránkách, samozřejmě samými pozitivy, a na to, že je to tělem i duší ohař, tak jsme většího mazla nikdy nezažili. A samozřejmě se s ní člověk nikdy nenudí. Těšíme se, co nám budoucnost s ní přinese, jak na poli výstavním, tak na poli pracovním.
Rovněž přejeme vše nejlepší všem sourozencům z vrhu „Y“ polské CHS Lofty!

Anglický setr

24.4. 2021

DUBEN VE ZNAMENÍ NAROZENIN!

V dubnu slavíme hned dvoje narozeniny, a to naší norské psí dámy Norinky (Jako’s Treat Me Kindly) a její holčičky, kterou jsme si nechali z našeho druhého vrhu „B“, Olinky (Bothille Camian’s). Holkám přejeme jen to nejlepší, hodně zdraví a psí spokojenosti a rovněž přejeme vše nejlepší Norinky sourozencům z norské CHS vrhu „T“ a rovněž všem sourozencům Olinky, našemu celému vrhu „B“.

14.4. 2021

NORINKA BUDE MAMINKOU!

S velkou radostí oznamujeme, že poslední krytí naší norské psí dámy Norinky se zadařilo a v polovině května čekáme tak její úplně poslední štěňátka. Vybírat krycího pejska v době covidové nebylo vůbec nic jednoduchého, a nakonec jsme se rozhodli pro holandského krasavce Tobbyho, který má jednak skvělé zdraví a vynikající zahraniční rodokmen, ale také je to pejsek, který je lovecky upotřebitelný a aktivně se věnuje canisterapii, zkrátka povaha retrievera, jak má být. Na štěňátka už se moc těšíme!

!!! REZERVACE NEPŘIJÍMÁME !!

Golden retriever puppies

10.4. 2021

TRÉNINK S DUMMY!

Krásné počasí nám přálo, tak jsme vzali po dlouhé době zase dummy a musím říct, že si všichni vedli skvěle. Největší radost máme ale ovšem z toho, jak se opět dařilo naší pracovně nejúspěšnější fence Grace, která se po únorovém velmi ošklivém střetu s divokým prasetem zcela zahojila a má úplně stejnou radost ze života jako předtím. Už teď se moc těšíme, co nám letošní zkoušková sezóna přinese!

Golden retriever puppies
JCh Antoinette Camian’s „Grace“

6.4. 2021

CAMIAN’S VRH „E“ JE NA SVĚTĚ!

Na Velikonoční pondělí se Amynce a našemu Iggymu narodilo nádherných 5 štěňátek. Jedná se čistě o klučičí záležitost, fenečka se bohužel nenarodila ani jedna. Amynka byla spolu se svými páníčky strašně statečná a celý průběh porodu zvládli všichni na jedničku! Jsme na Vás moc pyšní a přejeme miminkům a Amynce do dalších dní a týdnů jen to nejlepší!

!!! VŠICHNI KLUCI JSOU REZERVOVANÍ !!!

Golden retriever puppies

30.3. 2021

DALŠÍ SKVĚLÉ ZDRAVOTNÍ VÝSLEDKY IGGYHO DĚTÍ!

Bianca pod Dědinou horou – HD A/A, ED 0/0
Bubble pod Dědinou horou – HD A/A, ED 0/0
Bond pod Dědinou horou – HD A/A, ED 0/1

27.3. 2021

IGGY SLAVÍ 8. NAROZENINY

Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Připadá nám to jako včera, kdy jsme si Iggyho vezli domů z jeho rodné Francie. Náš milovaný chlapeček dnes slaví své již 8. narozeniny a i přesto, že oficiálně se řadí dnešním dnem k veteránům, tak se tak tedy každopádně vůbec nechová. Samé lumpárny a dovádění, to je prostě jeho :) Přejeme ti, Iggy, hlavně hodně zdraví a dál buď jako naše jedno velké roztomilé štěňátko.

Golden retriever puppies

4.3. 2021

NA VELIKONOCE OČEKÁVÁME NAROZENÍ VRHU "E". MÁME VELIKOU RADOST!

Letošní první novinky nemůžeme začít jinak než radostně. Jsme skutečně velmi potěšeni, že ultrazvuk potvrdil Amynky březost a ta se stane poprvé maminkou. Tatínkem štěňátek bude náš Iggy a moc se na štěňátka z tohoto spojení těšíme. Byla to láska na první pohled :) Zatím jsou již nějaká štěňátka rezervovaná, další rezervace budeme případně přijímat až po narození, kdy budeme 100% vědět, kolik se narodilo štěňátek a jakého pohlaví. Více informací najdete v rubrice Štěňátka.

Golden retriever puppiesUDÁLOSTI ROKU 2020 NAJDETE: ZDE

Vytvořila cernohubova.com - tvorba www stránek pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

free counter   NÁVŠTĚV