Golden retriever - Camian's Zlatý - retrívr

Golden retriever

Zlatý retriever - novinky z výstav a zkoušek, štěňátka zlatých retrieverů

14.4. 2021

NORINKA BUDE MAMINKOU!

S velkou radostí oznamujeme, že poslední krytí naší norské psí dámy Norinky se zadařilo a v polovině května čekáme tak její úplně poslední štěňátka. Vybírat krycího pejska v době covidové nebylo vůbec nic jednoduchého, a nakonec jsme se rozhodli pro holandského krasavce Tobbyho, který má jednak skvělé zdraví a vynikající zahraniční rodokmen, ale také je to pejsek, který je lovecky upotřebitelný a aktivně se věnuje canisterapii, zkrátka povaha retrievera, jak má být. Na štěňátka už se moc těšíme!

!!! REZERVACE NEPŘIJÍMÁME !!

Golden retriever puppies

10.4. 2021

TRÉNINK S DUMMY!

Krásné počasí nám přálo, tak jsme vzali po dlouhé době zase dummy a musím říct, že si všichni vedli skvěle. Největší radost máme ale ovšem z toho, jak se opět dařilo naší pracovně nejúspěšnější fence Grace, která se po únorovém velmi ošklivém střetu s divokým prasetem zcela zahojila a má úplně stejnou radost ze života jako předtím. Už teď se moc těšíme, co nám letošní zkoušková sezóna přinese!

Golden retriever puppies
JCh Antoinette Camian’s „Grace“

6.4. 2021

CAMIAN’S VRH „E“ JE NA SVĚTĚ!

Na Velikonoční pondělí se Amynce a našemu Iggymu narodilo nádherných 5 štěňátek. Jedná se čistě o klučičí záležitost, fenečka se bohužel nenarodila ani jedna. Amynka byla spolu se svými páníčky strašně statečná a celý průběh porodu zvládli všichni na jedničku! Jsme na Vás moc pyšní a přejeme miminkům a Amynce do dalších dní a týdnů jen to nejlepší!

!!! VŠICHNI KLUCI JSOU REZERVOVANÍ !!!

Golden retriever puppies

30.3. 2021

DALŠÍ SKVĚLÉ ZDRAVOTNÍ VÝSLEDKY IGGYHO DĚTÍ!

Bianca pod Dědinou horou – HD A/A, ED 0/0
Bubble pod Dědinou horou – HD A/A, ED 0/0
Bond pod Dědinou horou – HD A/A, ED 0/1

27.3. 2021

IGGY SLAVÍ 8. NAROZENINY

Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Připadá nám to jako včera, kdy jsme si Iggyho vezli domů z jeho rodné Francie. Náš milovaný chlapeček dnes slaví své již 8. narozeniny a i přesto, že oficiálně se řadí dnešním dnem k veteránům, tak se tak tedy každopádně vůbec nechová. Samé lumpárny a dovádění, to je prostě jeho :) Přejeme ti, Iggy, hlavně hodně zdraví a dál buď jako naše jedno velké roztomilé štěňátko.

Golden retriever puppies

4.3. 2021

NA VELIKONOCE OČEKÁVÁME NAROZENÍ VRHU "E". MÁME VELIKOU RADOST!

Letošní první novinky nemůžeme začít jinak než radostně. Jsme skutečně velmi potěšeni, že ultrazvuk potvrdil Amynky březost a ta se stane poprvé maminkou. Tatínkem štěňátek bude náš Iggy a moc se na štěňátka z tohoto spojení těšíme. Byla to láska na první pohled :) Zatím jsou již nějaká štěňátka rezervovaná, další rezervace budeme případně přijímat až po narození, kdy budeme 100% vědět, kolik se narodilo štěňátek a jakého pohlaví. Více informací najdete v rubrice Štěňátka.

Golden retriever puppiesUDÁLOSTI ROKU 2020 NAJDETE: ZDE

Vytvořila cernohubova.com - tvorba www stránek pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

free counter   NÁVŠTĚV